O mnie

Nazywam się Alina Awiżeń i jestem certyfikowanym doradcą ds. wizerunku (w skrócie: stylistką). Zajmuję się również projektowaniem odzieży i akcesoriów oraz analizą trendów. Swoją przygodę z „branżą modową” rozpoczęłam jeszcze w liceum biorąc udział w organizacji pokazów mody i stylizacji sesji zdjęciowych. Traktowałam to jednak jako zabawę nie wiedząc, że jest to moja wymarzona sfera zawodowa. W związku z powyższym miałam niepowtarzalną okazję do zebrania wielu interesujących umiejętności i doświadczeń, które pozwalają mi spojrzeć na kreację wizerunku z dużo szerszej perspektywy. Z wykształcenia jestem socjologiem, co wykorzystuję intensywnie w swojej pracy śledzą szeroko pojęte trendy i analizując społeczne aspekty wyglądu. Poza socjologią ukończyłam również studia podyplomowe „Moda, stylizacja, trendy” na ASP w Łodzi gdzie nauczyłam się nie tylko projektowania i stylizacji, ale przede wszystkim myślenia plastycznego oraz otworzyłam się na niekonwencjonalne kierunki myślenia o modzie i nie tylko. Ostateczne szlify moich umiejętności doradczych w zakresie wizerunku nabyłam i wciąż nabywam podczas kursów w Akademii Stylu u najlepszej na świecie Leny Kamińskiej, gdzie poza niesamowitym ciepłem i wiarą otrzymałam wiedzę zawodową i nieograniczone wsparcie. Dodatkowo aktywnie działam w Stowarzyszeniu Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, i prowadzę markę Nowalina. Stale poszerzam swoją wiedzę, umiejętności i chętnie dzielę się tym z innymi. Jestem fanką niezależnej mody, kolorów, wzorów i odkrywania wyjątkowych drobiazgów podkreślających styl.

Obszarem mojej działalności jest przede wszystkim moje rodzinne miasto Olsztyn i jego okolice, ale jestem otwarta na wszelkie inne destynacje. Moim celem jako doradcy ds. wizerunku jest sprawienie, żeby ubieranie się było dla Ciebie proste i przyjemne, by Twoja szafa mieściła w sobie tylko przydatne i pasujące do Ciebie rzeczy, które podkreślają nie tylko Twoją urodę, ale i osobowość. Zadbam o to, żeby fraza „nie mam co na siebie włożyć” przeszła do historii.

Moja oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Zapraszam też do współpracy firmy oraz grupy zorganizowane.

KONTAKT:

e-mail: architektkastylu@gmail.com, tel: 605 799 405

Reklamy